KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217237
nr 1621 7237
Harald Fredrikson
(1902-1973), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -31. Olja på duk, 34x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x46 cm
Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:50:47
20/5 18:17:29
Harald Fredrikson
Läs mer om Harald Fredrikson